Sconto Jídelní stůl YOGA palisandr/černá

Jste obdivovatelem přírodních materiálů a hledáte do svého interiéru něco neotřelého? Pak možná neunikne vašemu pohledu jídelní stůl YOGA.... více informací »
Sconto Jídelní stůl YOGA palisandr/černá
Značka: Sconto
9 999 Kč12 799 Kč Sleva -21%
Do obchodu »
Jste obdivovatelem přírodních materiálů a hledáte do svého interiéru něco neotřelého? Pak možná neunikne vašemu pohledu jídelní stůl YOGA....

Jste obdivovatelem přírodních materiálů a hledáte do svého interiéru něco neotřelého? Pak možná neunikne vašemu pohledu jídelní stůl YOGA. Spojení kovové podnože a desky o tloušťce 2,4 cm z masivního palisandrového dřeva, vytváří příjemnou kombinaci v industriálním stylu. Tento jednoduchý design bez zdobných detailů dává vyniknout syrovosti exotického dřeva, jeho přirozené kresbě i přiznaným vadám. Typickým znakem pro tuto řadu nábytku je prvotřídní byť hrubé ruční zpracování, což taky ve výsledku může způsobit, že se mírně bude váš vybraný stůl lišit od produktové fotografie. To se týká i kovové podnože, která je opatřena patinou a nakonec přelakována. Doporučujeme si prohlédnout celý stejnojmenný program YOGA, kde najdete ještě více kousků, se kterými můžete tento stůl sladit. Tento diskontní kousek Sconto Jídelní stůl YOGA je dostupný právě nyní tu na stránkách v oblíbené kategorii jídelní stoly. Mrkněte na unikátní zboží z této oblíbené sekce ve slevě!

Akční výrobek Sconto Jídelní stůl YOGA palisandr/černá od oblíbené značky Sconto můžete najít tady a teď právě za příznivou cenu! Akční cena již od 9 999 Kč.