Sconto Jídelní židle BELA přírodní

Super produkt Sconto Jídelní židle BELA přírodní lze sehnat právě teď tady a teď na našich stránkách v populární kategorii jídelní židle.... více informací »
Sconto Jídelní židle BELA přírodní
Značka: Sconto
1 199 Kč1 599 Kč Sleva -25%
Do obchodu »
Super produkt Sconto Jídelní židle BELA přírodní lze sehnat právě teď tady a teď na našich stránkách v populární kategorii jídelní židle....

Super produkt Sconto Jídelní židle BELA přírodní lze sehnat právě teď tady a teď na našich stránkách v populární kategorii jídelní židle. Nyní získáte nové kusy z této známé kategorie za parádní cenu. Nadčasový design jídelní židle BELA zaujme každého vyznavače jednoduchosti propojené s pohodlím. Židle disponuje komfortně měkkým sedákem v potahu z hladké textilie a lehce anatomicky tvarovanou opěrkou zad. Konstrukce je z masivního bukového dřeva s lakovaným povrchem. Posaďte se a vychutnejte si s jídelní židlí BELA příjemnou relaxaci u vašeho stolování.

Kvalitní a velmi žádaný kousek Sconto Jídelní židle BELA přírodní od dodavatele s dobrým jménem Sconto pohodlně dostanete tady za super cenu. Aktuálně v akci od 1 199 Kč.