Sconto Jídelní židle NOEMI černá/kov

Jídelní židle NOEMI v moderním stylu v potahu ze syntetické kůže, s bílým horizontálním a obvodovým prošitím opěráku i sedáku. Polstrování... více informací »
Sconto Jídelní židle NOEMI černá/kov
Značka: Sconto
1 899 Kč2 499 Kč Sleva -24%
Do obchodu »
Jídelní židle NOEMI v moderním stylu v potahu ze syntetické kůže, s bílým horizontálním a obvodovým prošitím opěráku i sedáku. Polstrování...

Jídelní židle NOEMI v moderním stylu v potahu ze syntetické kůže, s bílým horizontálním a obvodovým prošitím opěráku i sedáku. Polstrování je z PU pěny. Moderní vzhled podtrhuje kovová čtyřnohá podnož s chromovou úpravou. Je kruhového průřezu a na konci nohou jsou plastové kluzáky, které sníží riziko poškození vaší podlahy na minimum. Pro snazší manipulaci má židle kovové madlo v horní části opěráku. Nosnost židle je až 110 kg.
Tento skvělý produkt Sconto Jídelní židle NOEMI černá/kov můžete dostat ještě tady na stránkách v oblíbené sekci jídelní židle! Podívejte se na skvělé produkty z naší rubriky za rozumné peníze!

Tento žádaný produkt Sconto Jídelní židle NOEMI černá/kov od výrobce s mnohaletou tradicí Sconto pořídíte právě nyní na našich stránkách extra se slevou. Výhodně za cenu 1 899 Kč.