Sconto Jídelní židle NOEMI šedá/kov

Jídelní židle NOEMI v moderním stylu v potahu ze syntetické kůže, s bílým horizontálním a obvodovým prošitím opěráku i sedáku. Polstrování... více informací »
Sconto Jídelní židle NOEMI šedá/kov
Značka: Sconto
1 899 Kč2 499 Kč Sleva -24%
Do obchodu »
Jídelní židle NOEMI v moderním stylu v potahu ze syntetické kůže, s bílým horizontálním a obvodovým prošitím opěráku i sedáku. Polstrování...

Jídelní židle NOEMI v moderním stylu v potahu ze syntetické kůže, s bílým horizontálním a obvodovým prošitím opěráku i sedáku. Polstrování je z PU pěny. Moderní vzhled podtrhuje kovová čtyřnohá podnož s chromovou úpravou. Je kruhového průřezu a na konci nohou jsou plastové kluzáky, které sníží riziko poškození vaší podlahy na minimum. Pro snazší manipulaci má židle kovové madlo v horní části opěráku. Nosnost židle je až 110 kg. Zajímavý produkt Sconto Jídelní židle NOEMI jde získat mimo jiné tu na webu ve známé kategorii jídelní židle. Nyní najdete zlevněné kousky z této populární sekce za výborné peníze.

Oblíbený a akční kousek Sconto Jídelní židle NOEMI šedá/kov od kvalitní společnosti Sconto můžete dostat tady a teď právě skutečně levně. Aktuálně v akci za 1 899 Kč.