Sconto Jídelní židle PARQUET přírodní akácie/šedá

Židle PARQUET je správnou volbou pro osobité interiéry. Její originální industriální vzhled má na svědomí kombinace kovu a masivního akáciového... více informací »
Sconto Jídelní židle PARQUET přírodní akácie/šedá
Značka: Sconto
3 399 Kč4 349 Kč Sleva -21%
Do obchodu »
Židle PARQUET je správnou volbou pro osobité interiéry. Její originální industriální vzhled má na svědomí kombinace kovu a masivního akáciového...

Židle PARQUET je správnou volbou pro osobité interiéry. Její originální industriální vzhled má na svědomí kombinace kovu a masivního akáciového dřeva. Kovový rám zajišťuje stabilitu a sedák a opěrák z masivu zdobí netradiční vzor připomínající parketovou podlahu. Typické pro tento druh nábytku jsou přiznané vady dřeva a ruční, hrubé zpracování, které dodává každému kusu naprosto unikátní vzhled. Týká se to i kovových konstrukcí, které jsou opatřeny patinou a nakonec přelakovány. To vše ve výsledku dodává nábytku jedinečnost, kdy se provedení každého kusu může mírně lišit od produktové fotografie. Velmi oblíbený výrobek Sconto Jídelní židle PARQUET přírodní akácie/šedá pořídíte v pohodě tu na našem webu ve známé kategorii jídelní židle! Prozkoumejte parádní kousky ve zmiňované kategorii jednoduše online.

Povedený kousek Sconto Jídelní židle PARQUET přírodní akácie/šedá od značky se zárukou kvality Sconto je k sehnání na našich stránkách nyní za super cenu. Akční ceny již od 3 399 Kč.