Sconto Kancelářská židle PAIGE modrošedá

Kancelářská židle PAIGE je zárukou pohodlného sezení a to díky síťovanému opěráku a podhlavníku, bederní opěrce, plastovým... více informací »
Sconto Kancelářská židle PAIGE modrošedá
Značka: Sconto
6 499 Kč8 999 Kč Sleva -27%
Do obchodu »
Kancelářská židle PAIGE je zárukou pohodlného sezení a to díky síťovanému opěráku a podhlavníku, bederní opěrce, plastovým...

Kancelářská židle PAIGE je zárukou pohodlného sezení a to díky síťovanému opěráku a podhlavníku, bederní opěrce, plastovým područkám a čalouněnému sedáku, kdy všechny tyto části židle jsou výškově nastavitelné a tak i snadno přizpůsobitelné individuálním potřebám uživatele. Velkou předností této židle je podpora zdravého sezení pomocí synchronního mechanismu, díky kterému bude opěradlo spolu se sedadlem neustále aktivně kopírovat váš sed. Tím dosáhnete tzv. dynamického sezení, které se postará o to, že nebudete delší dobu sedět v jedné strnulé poloze. Kolečka, s průměrem 65 mm, jsou vhodná na koberec. Nosnost křesla je do 150 kg. Snadná a rychlá montáž.

Často hledaný produkt Sconto Kancelářská židle PAIGE modrošedá od předního výrobce Sconto získáte momentálně na našich stránkách v bezva akci. Akční ceny již od 6 499 Kč.