Sconto Kancelářská židle CAMERON černá

Kancelářská židle CAMERON je zárukou pohodlného sezení a to díky fixnímu síťovému opěradlu, výškově nastavitelné bederní... více informací »
Sconto Kancelářská židle CAMERON černá
Značka: Sconto
5 499 Kč7 799 Kč Sleva -29%
Do obchodu »
Kancelářská židle CAMERON je zárukou pohodlného sezení a to díky fixnímu síťovému opěradlu, výškově nastavitelné bederní...

Kancelářská židle CAMERON je zárukou pohodlného sezení a to díky fixnímu síťovému opěradlu, výškově nastavitelné bederní opěrce a také výškově nastavitelným plastovým područkám. Velkou předností této židle je podpora zdravého sezení pomocí synchronního mechanismu, díky kterému bude opěradlo spolu se sedadlem neustále aktivně kopírovat váš sed. Tím dosáhnete tzv. dynamického sezení, které se postará o to, že nebudete delší dobu sedět v jedné strnulé poloze. Kolečka, s průměrem 65 mm, jsou vhodná na koberec. Nosnost křesla je do 160 kg. Snadná a rychlá montáž. Výjimečný a žádaný výrobek jde získat bez problémů tu na našich stránkách v oblíbené rubrice kancelářské židle! Nyní můžete koupit parádní výrobky z této rubriky ve slevě. Přední značka Sconto vyrábí prvotřídní sortiment. Vždyť to vidíte sami! To ale ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více! Máme v nabídce ovšem další zboží od výrobce Sconto. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento diskontní produkt Sconto Kancelářská židle CAMERON černá originál od značky Sconto jednoduše můžete získat momentálně v naši nabídce za outletovou cenu! Akční cena již od 5 499 Kč.