Sconto Kancelářská židle CAMERON modrá

Kancelářská židle CAMERON je zárukou pohodlného sezení a to díky fixnímu síťovému opěradlu, výškově nastavitelné bederní opěrce a také... více informací »
Sconto Kancelářská židle CAMERON modrá
Značka: Sconto
5 499 Kč7 799 Kč Sleva -29%
Do obchodu »
Kancelářská židle CAMERON je zárukou pohodlného sezení a to díky fixnímu síťovému opěradlu, výškově nastavitelné bederní opěrce a také...

Kancelářská židle CAMERON je zárukou pohodlného sezení a to díky fixnímu síťovému opěradlu, výškově nastavitelné bederní opěrce a také výškově nastavitelným plastovým područkám. Velkou předností této židle je podpora zdravého sezení pomocí synchronního mechanismu, díky kterému bude opěradlo spolu se sedadlem neustále aktivně kopírovat váš sed. Tím dosáhnete tzv. dynamického sezení, které se postará o to, že nebudete delší dobu sedět v jedné strnulé poloze. Kolečka, s průměrem 65 mm, jsou vhodná na koberec. Nosnost křesla je do 160 kg. Snadná a rychlá montáž.
Tento neodolatelný kousek Sconto Kancelářská židle CAMERON můžete pořídit také tady u nás ve známé sekci kancelářské židle! Mrkněte na jiné výrobky ve zmiňované sekci za rozumné peníze. Tím ale naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká! Mrkněte na další produkty od značky Sconto. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento akční produkt Sconto Kancelářská židle CAMERON modrá od oblíbené značky Sconto snadno získáte na našich stránkách teď právě výhodně! Pouze nyní za 5 499 Kč.