Sconto Kancelářská židle CONNOR zelená

Kancelářská židle CONNOR je zárukou pohodlného sezení a to díky kvalitní výplni sedáku, výškově nastavitelnému opěradlu z injektované pěny,... více informací »
Sconto Kancelářská židle CONNOR zelená
Značka: Sconto
9 999 Kč13 999 Kč Sleva -28%
Do obchodu »
Kancelářská židle CONNOR je zárukou pohodlného sezení a to díky kvalitní výplni sedáku, výškově nastavitelnému opěradlu z injektované pěny,...

Kancelářská židle CONNOR je zárukou pohodlného sezení a to díky kvalitní výplni sedáku, výškově nastavitelnému opěradlu z injektované pěny, pevnému podhlavníku a výškově nastavitelným plastovým područkám. Velkou předností této židle je podpora zdravého sezení pomocí synchronního mechanismu, díky kterému bude opěradlo spolu se sedadlem neustále aktivně kopírovat váš sed. Tím dosáhnete tzv. dynamického sezení, které se postará o to, že nebudete delší dobu sedět v jedné strnulé poloze. Kolečka, s průměrem 65 mm, jsou vhodná na koberec. Nosnost křesla je do 160 kg. Snadná a rychlá montáž. Ve slevě tento produkt Sconto Kancelářská židle CONNOR zelená můžete sehnat taky tady na našem webu v populární kategorii kancelářské židle. Připravili jsme ještě další zboží ze zmíněné rubriky za super cenu.

Často hledaný výrobek Sconto Kancelářská židle CONNOR zelená od výrobce s dlouholetou historií Sconto můžete koupit tady za outletovou cenu! Nyní můžete mít za 9 999 Kč.