Sconto Kancelářská židle DELILAH oranžová

Výjimečný a žádaný produkt Sconto Kancelářská židle DELILAH oranžová můžete sehnat bez problémů na webu ve známé rubrice kancelářské... více informací »
Sconto Kancelářská židle DELILAH oranžová
Značka: Sconto
2 999 Kč4 199 Kč Sleva -28%
Do obchodu »
Výjimečný a žádaný produkt Sconto Kancelářská židle DELILAH oranžová můžete sehnat bez problémů na webu ve známé rubrice kancelářské...

Výjimečný a žádaný produkt Sconto Kancelářská židle DELILAH oranžová můžete sehnat bez problémů na webu ve známé rubrice kancelářské židle. Pořiďte si zcela nové produkty ve zmiňované sekci za výhodnou cenu.
Kancelářská židle DELILAH klasického designu nabízí standartní vybavení plnící běžné nároky na pohodlné sezení za příznivou cenu. Poslouží jak v domácí pracovně, studentském pokoji, tak i v kanceláři. O pohodlné sezení se vám postará příjemně měkký sedák. Židle je vybavena asynchronní mechanikou, což znamená, že si můžete manuálně nastavit sklon sedáku a náklon opěráku. Nesmí chybět ani možnost výškového nastavení a to včetně područek. K snadnému pohybu se židlí vám pomůžou plastová kolečka o průměru 50 mm. Vybrat si lze z několika barev tak, aby mohla židle perfektně doplnit váš interiér.

Akční a ve slevě kousek Sconto Kancelářská židle DELILAH oranžová od společnosti s výborným jménem Sconto pohodlně dostanete právě teď v nabídce za extra cenu. Akční cena již od 2 999 Kč.