Sconto Kancelářská židle KIPPER olivová/černá

Otočná kancelářská židle KIPPER se stanem příjemnou a pohodlnou součástí pracovního místa ve vaší kanceláři. Na první pohled komfortní... více informací »
Sconto Kancelářská židle KIPPER olivová/černá
Značka: Sconto
3 699 Kč5 199 Kč Sleva -28%
Do obchodu »
Otočná kancelářská židle KIPPER se stanem příjemnou a pohodlnou součástí pracovního místa ve vaší kanceláři. Na první pohled komfortní...

Otočná kancelářská židle KIPPER se stanem příjemnou a pohodlnou součástí pracovního místa ve vaší kanceláři. Na první pohled komfortní provedení s kvalitním polstrováním v příjemném potahu v elegantní olivové barvě sametového vzhledu. Nastavitelná výška sedu pomocí páčky podpoří snadné přizpůsobení vašim individuálním potřebám během celodenního sezení. Mobilní díky kolečkům a vysoká stabilita díky kvalitnímu kříži v černé barvě. Snadná a rychlá montáž. Tento kvalitní a levný výrobek Sconto Kancelářská židle KIPPER můžete najít mimo jiné tu na webu umístěný v rubrice kancelářské židle! Nyní si můžete vybrat unikátní produkty ve zmiňované kategorii ve výprodejové akci.

Tento neodolatelný kus Sconto Kancelářská židle KIPPER olivová/černá od našeho předního výrobce Sconto jde pořídit tady a teď za výhodnou cenu. Produkt nakoupíte teď u nás za 3 699 Kč.