Sconto Kancelářská židle LAUREN modrá

Moderní kancelářská židle LAUREN je zárukou pohodlného sezení a to díky vysokému a zároveň dostatečně širokému opěradlu s... více informací »
Sconto Kancelářská židle LAUREN modrá
Značka: Sconto
5 699 Kč7 999 Kč Sleva -28%
Do obchodu »
Moderní kancelářská židle LAUREN je zárukou pohodlného sezení a to díky vysokému a zároveň dostatečně širokému opěradlu s...

Moderní kancelářská židle LAUREN je zárukou pohodlného sezení a to díky vysokému a zároveň dostatečně širokému opěradlu s podhlavníkem, které se dají stejně jako sedák i plastové područky výškově nastavit podle individuálních potřeb. Předností této židle je podpora zdravého sezení pomocí synchronního mechanismu, díky kterému bude opěradlo spolu se sedadlem neustále aktivně kopírovat váš sed. Tím dosáhnete tzv. dynamického sezení, které se postará o to, že nebudete delší dobu sedět v jedné strnulé poloze. Kolečka, s průměrem 65 mm, jsou vhodná na koberec. Nosnost křesla je do 130 kg. Snadná a rychlá montáž.

Kvalitní a oblíbený produkt Sconto Kancelářská židle LAUREN modrá od skvělé značky Sconto snadno najdete momentálně v naši nabídce napořád výhodně! Nabídky již od 5 699 Kč.