Sconto Komoda CHASE bílá, 4 zásuvky, 1 dvířka

Ložnicový nábytkový program CHASE je inspirovaný nádechem venkovského stylu, díky kterému snadno vytvoříte útulnou ložnici. Decentní mosazné... více informací »
Sconto Komoda CHASE bílá
Značka: Sconto
5 399 Kč7 499 Kč Sleva -28%
Do obchodu »
Ložnicový nábytkový program CHASE je inspirovaný nádechem venkovského stylu, díky kterému snadno vytvoříte útulnou ložnici. Decentní mosazné...

Ložnicový nábytkový program CHASE je inspirovaný nádechem venkovského stylu, díky kterému snadno vytvoříte útulnou ložnici. Decentní mosazné úchytky spolu s příjemným odstínem bílé barvy propůjčují každému kusu nábytku neutrální a lehký vzhled. Úložný prostor komody CHASE, o šířce a hloubce 81 x 41 cm, je rozdělen do 4 zásuvek a za 1 otočnými dvířky je uvnitř vložena jedna police. Celková stabilita komody je podpořena 4 nohami. Vyrobena z laminovaného dřevěného materiálu, který je snadný na údržbu. Snadná a rychlá montáž. Nejprodávanější produkt seženete právě nyní na našich stránkách zařazený v rubrice komody! Podívejte se na unikátní zboží z této kategorie za extra cenu.

Unikátní a žádaný kus Sconto Komoda CHASE bílá, 4 zásuvky, 1 dvířka s pečetí kvality od značky Sconto můžete nakoupit aktuálně na našich stránkách extra se slevou! Právě nyní za 5 399 Kč.