Sconto Komoda CHASE bílá, 6 zásuvek

Ložnicový nábytkový program CHASE je inspirovaný nádechem venkovského stylu, díky kterému snadno vytvoříte útulnou ložnici. Decentní mosazné... více informací »
Sconto Komoda CHASE bílá
Značka: Sconto
7 999 Kč11 499 Kč Sleva -30%
Do obchodu »
Ložnicový nábytkový program CHASE je inspirovaný nádechem venkovského stylu, díky kterému snadno vytvoříte útulnou ložnici. Decentní mosazné...

Ložnicový nábytkový program CHASE je inspirovaný nádechem venkovského stylu, díky kterému snadno vytvoříte útulnou ložnici. Decentní mosazné úchytky spolu s příjemným odstínem bílé barvy propůjčují každému kusu nábytku neutrální a lehký vzhled. Úložný prostor komody CHASE, o šířce a hloubce 130 x 41 cm, se skládá z celkem 6 zásuvek. Stabilita komody je podpořena 4 nohami. Vyrobena z laminovaného dřevěného materiálu, který je odolný a snadný na údržbu. Snadná a rychlá montáž. Tento zlevněný produkt můžete nakoupit nyní u nás ve známé kategorii komody. Nyní pořídíte ještě další výrobky z této populární rubriky ve slevě!

Kvalitní a velmi žádaný produkt Sconto Komoda CHASE bílá, 6 zásuvek od našeho výrobce Sconto je k dispozici tady napořád výhodně. Akční cena 7 999 Kč.