Sconto Komoda IVONA bílá

Elegantní komoda IVONA je vyrobena z kvalitního lamina a MDF, její celkový vzhled navíc podtrhuje moderní LED osvětlení. Úložný prostor se skrývá... více informací »
Sconto Komoda IVONA bílá
Značka: Sconto
11 299 Kč14 999 Kč Sleva -24%
Do obchodu »
Elegantní komoda IVONA je vyrobena z kvalitního lamina a MDF, její celkový vzhled navíc podtrhuje moderní LED osvětlení. Úložný prostor se skrývá...

Elegantní komoda IVONA je vyrobena z kvalitního lamina a MDF, její celkový vzhled navíc podtrhuje moderní LED osvětlení. Úložný prostor se skrývá za otočnými z části prosklenými dvířky, které disponují tichým dovíráním. Z části prosklená je také malá část boční strany. Uvnitř se nachází celkem 7 vložených polic z toho jedna je skleněná. Prosklená část dvířek je vyrobena z tvrzeného bezpečnostního skla. Z části prosklená je také malá část boční strany. V oblasti úchytů si lze individuálně zvolit lištu v bílé barvě nebo v dekoru wenge. Hrany komody jsou opatřeny ABS hranami. Laminovaný materiál díky snadné údržbě a svým odolným vlastnostem zajistí dlouhou životnost. Nohy komody jsou plastové s možností regulace. Tento unikátní kus Sconto Komoda IVONA bílá můžete koupit bezprostředně tu na našich stránkách v oblíbené kategorii komody. Nyní si můžete vybrat parádní kousky z této populární sekce za extra cenu.

Často hledaný produkt Sconto Komoda IVONA bílá od společnosti s výborným jménem Sconto můžete pořídit právě teď v naší nabídce za výborné peníze. Aktuálně stojí u nás 11 299 Kč.