Sconto Komoda LUCI dub artisan/alpská bílá

Kombinovaná komoda LUCI je tou správnou volbou pro každého, kdo hledá úložný prostor, který dokáže být zároveň i krásným a originálním... více informací »
Sconto Komoda LUCI dub artisan/alpská bílá
Značka: Sconto
7 299 Kč9 599 Kč Sleva -23%
Do obchodu »
Kombinovaná komoda LUCI je tou správnou volbou pro každého, kdo hledá úložný prostor, který dokáže být zároveň i krásným a originálním...

Kombinovaná komoda LUCI je tou správnou volbou pro každého, kdo hledá úložný prostor, který dokáže být zároveň i krásným a originálním doplňkem do domácnosti. Díky rozličnému odkládacímu prostoru budete mít přehled, kde co máte a vyhnete se tak zoufalému přehrabování ve věcech naházených bez ladu a skladu. Krom zásuvek budete mít k dispozici i odkládací police, které jsou pěkně schované za dvířky, a tak zde lehce uklidíte vše, co nechcete mít na očích, ale rozhodně po ruce. Ať už komodu LUCI umístíte kamkoli, spolehlivě vás okouzlí svou funkčností a podtrhne celkový výraz místnosti. Kvalitní a velmi žádaný produkt pořídíte teď na webu v populární sekci komody! Nyní si můžete vybrat kvalitní výrobky z této populární sekce za super ceny!

Tento unikátní kousek Sconto Komoda LUCI dub artisan/alpská bílá od této skvělé značky Sconto jednoduše můžete získat zrovna dneska za báječnou cenu! V současnosti pořídíte za cenu 7 299 Kč.