Sconto Komoda NICOLAS 1 dub artisan

Komoda NICOLAS 1 je kus nábytku, který vám poskytne odkládací i krytý úložný prostor a ještě k tomu bude ozdobou pokoje. Díky rozličnému... více informací »
Sconto Komoda NICOLAS 1 dub artisan
Značka: Sconto
2 999 Kč3 949 Kč Sleva -24%
Do obchodu »
Komoda NICOLAS 1 je kus nábytku, který vám poskytne odkládací i krytý úložný prostor a ještě k tomu bude ozdobou pokoje. Díky rozličnému...

Komoda NICOLAS 1 je kus nábytku, který vám poskytne odkládací i krytý úložný prostor a ještě k tomu bude ozdobou pokoje. Díky rozličnému odkládacímu prostoru budete mít přehled, kde co máte a vyhnete se tak zoufalému přehrabování ve věcech naházených bez ladu a skladu. Krom zásuvky budete mít k dispozici i vloženou polici, která je pěkně schovaná uvnitř za dvířky. Lehce tak uklidíte vše, co nechcete mít na očích, ale rozhodně chcete mít po ruce. Komoda NICOLAS 1 v kombinaci s dalšími elementy stejnojmenné kolekce vytvoří snadno interiér v jednotném designu.
Kvalitní a velmi žádaný produkt Sconto Komoda NICOLAS 1 dub lze získat bez obtíží tady u nás ve známé kategorii komody. Podívejte se na jiné produkty z této populární rubriky za nejnižší cenu.

Velmi žádaný výrobek Sconto Komoda NICOLAS 1 dub artisan od kvalitní značky Sconto je k získání právě teď v naší nabídce napořád výhodně! V současnosti za 2 999 Kč.