Sconto Komoda NICOLAS 2 dub artisan

Unikátní produkt Sconto Komoda NICOLAS 2 dub můžete najít teď tady u nás v populární rubrice komody. Nyní můžete koupit kvalitní produkty z této... více informací »
Sconto Komoda NICOLAS 2 dub artisan
Značka: Sconto
4 499 Kč5 899 Kč Sleva -23%
Do obchodu »
Unikátní produkt Sconto Komoda NICOLAS 2 dub můžete najít teď tady u nás v populární rubrice komody. Nyní můžete koupit kvalitní produkty z této...

Unikátní produkt Sconto Komoda NICOLAS 2 dub můžete najít teď tady u nás v populární rubrice komody. Nyní můžete koupit kvalitní produkty z této oblíbené sekce za nejlepší ceny!
Komoda NICOLAS 2 je kus nábytku, který vám poskytne odkládací i krytý úložný prostor a ještě k tomu bude ozdobou pokoje. Díky rozličnému odkládacímu prostoru budete mít přehled, kde co máte a vyhnete se tak zoufalému přehrabování ve věcech naházených bez ladu a skladu. Krom zásuvky budete mít k dispozici i vložené police, které jsou pěkně schované uvnitř za dvířky. Lehce tak uklidíte vše, co nechcete mít na očích, ale rozhodně chcete mít po ruce. Středové dvířka jsou variabilní a můžete si tedy zvolit, zda se budou otevírat doprava anebo doleva. Komoda NICOLAS 2 v kombinaci s dalšími elementy stejnojmenné kolekce vytvoří snadno interiér v jednotném designu.

Zcela unikátní produkt Sconto Komoda NICOLAS 2 dub artisan od této skvělé značky Sconto naleznete zrovna dnes za příznivou cenu! V současnosti za 4 499 Kč.