Sconto Komoda NICOLAS 3 dub artisan

Vysoká komoda NICOLAS 3 poskytne velkorysý odkládací a úložný prostor a podtrhne výraz celé místnosti. Kombinace otevřeného o krytého úložného... více informací »
Sconto Komoda NICOLAS 3 dub artisan
Značka: Sconto
5 999 Kč7 899 Kč Sleva -24%
Do obchodu »
Vysoká komoda NICOLAS 3 poskytne velkorysý odkládací a úložný prostor a podtrhne výraz celé místnosti. Kombinace otevřeného o krytého úložného...

Vysoká komoda NICOLAS 3 poskytne velkorysý odkládací a úložný prostor a podtrhne výraz celé místnosti. Kombinace otevřeného o krytého úložného prostoru vám dává možnost využít ji variabilně. Otevřená část vám dá prostor pro vystavení svátečního nádobí, sklenic nebo dekorací. Prostor za dvířky poskytne kryté místo pro vše, co potřebujete mít po ruce, ale nechcete vystavovat na očích. V kombinaci s dalšími elementy stejnojmenné kolekce vytvoříte interiér v jednotném designu.
Hodně prodávaný produkt Sconto Komoda NICOLAS 3 dub je dostupný v pohodě na našich stránkách v oblíbené sekci komody. Mrkněte na ještě další produkty z této oblíbené sekce na pár kliknutí.

Levný kus Sconto Komoda NICOLAS 3 dub artisan od dodavatele se skvělou pověstí Sconto pohodlně nakoupíte zde za výprodejovou cenu. Aktuálně za 5 999 Kč.