Sconto Komoda POOL bílá vysoký lesk, 76 cm

Řešíte stále kam se vší tou kosmetikou, ručníky a osobními věcmi, které jsou nedílnou součástí každé koupelny? Komoda POOL skrývá dostatek... více informací »
Sconto Komoda POOL bílá vysoký lesk
Značka: Sconto
4 799 Kč6 299 Kč Sleva -23%
Do obchodu »
Řešíte stále kam se vší tou kosmetikou, ručníky a osobními věcmi, které jsou nedílnou součástí každé koupelny? Komoda POOL skrývá dostatek...

Řešíte stále kam se vší tou kosmetikou, ručníky a osobními věcmi, které jsou nedílnou součástí každé koupelny? Komoda POOL skrývá dostatek úložného prostoru a ještě zvládně vše eleagntně skrýt před zraky ostatních. Díky dělenému prostoru, který si podle potřeby můžete výškově upravit, však budete mít vy stále přehled a vše potřebné po ruce. Pokud vám to prostor koupelny dovolí, skombinujte skříňku s dalšími prvky kolekce POOL a vytvořte si svou osobitou koupelnu. Tento kvalitní a levný produkt Sconto Komoda POOL bílá vysoký lesk, 76 cm můžete dostat rovnou tu na našem webu v oblíbené sekci koupelnové skříňky! Prozkoumejte skvělé kousky z této sekce za výhodnou cenu!

Tento nejprodávanější produkt Sconto Komoda POOL bílá vysoký lesk, 76 cm od společnosti Sconto pohodlně získáte u nás teď skutečně výhodně. Aktuálně stojí u nás 4 799 Kč.