Sconto Komoda RIAN dub/černá, šířka 153 cm

Nový produkt Sconto Komoda RIAN dub/černá, šířka 153 cm máte možnost získat rovnou tady na našem webu v kategorii komody! Nyní si můžete vybrat... více informací »
Sconto Komoda RIAN dub/černá
Značka: Sconto
9 999 Kč13 199 Kč Sleva -24%
Do obchodu »
Nový produkt Sconto Komoda RIAN dub/černá, šířka 153 cm máte možnost získat rovnou tady na našem webu v kategorii komody! Nyní si můžete vybrat...

Nový produkt Sconto Komoda RIAN dub/černá, šířka 153 cm máte možnost získat rovnou tady na našem webu v kategorii komody! Nyní si můžete vybrat ještě podobné produkty ve zmíněné rubrice na pár kliknutí.
Přemýšlíte jak elegantně vyřešit umístění všech těch věcí, které se u vás doma hromadí? Pořízením komody RIAN získá vaše domácnost krytý úložný prostor s policemi, kde umístíte vše, co nemá být na očích. Komoda v kombinaci s dvířky a zásuvkami najde uplatnění prakticky v každém pokoji. Na horní desce se budou vyjímat vaše dekorace, či květiny, které celou místnost příjemně oživí a zútulní. Výrazná kresba dřeva a kombinace s lištou z přírodního masivního dřeva vnáší do interiéru kus přírody. Lišta je unikátním prvkem nábytku, který byl zpracován ručně a odráží se zde volnost přírody a původního originálního vzhledu. Velký úložný prostor zvládne nahradit skříň v obývacím pokoji, množství zásuvek ocení pánové v pracovně, či dámy v jídelně. Ať už komodu RIAN umístíte kamkoli, bude zajímavým solitérem. V kombinaci s dalšími elementy stejnojmenné kolekce vytvoří interiér v jednotném designu.

Velmi žádaný výrobek Sconto Komoda RIAN dub/černá, šířka 153 cm od této skvělé značky Sconto snadno najdete zrovna dnes za výhodnou cenu. Levně za cenu 9 999 Kč.