Sconto Komoda RIAN dub/černá, šířka 95 cm

Komoda RIAN najde uplatnění prakticky v každé moderně i tradičně zařízené místnosti. Výrazná kresba dřeva a kombinace s lištou z přírodního... více informací »
Sconto Komoda RIAN dub/černá
Značka: Sconto
7 999 Kč10 499 Kč Sleva -23%
Do obchodu »
Komoda RIAN najde uplatnění prakticky v každé moderně i tradičně zařízené místnosti. Výrazná kresba dřeva a kombinace s lištou z přírodního...

Komoda RIAN najde uplatnění prakticky v každé moderně i tradičně zařízené místnosti. Výrazná kresba dřeva a kombinace s lištou z přírodního masivního dřeva vnáší do interiéru kus přírody. Lišta je unikátním prvkem nábytku, který byl zpracován ručně a odráží se zde volnost přírody a původního originálního vzhledu. Z tohoto důvodu se může lišit ve struktuře a barvě od uvedené fotografie. Toto však není vadou produktu a nemá vliv na trvanlivost a funkčnost. Komoda poskytuje dostatek krytého úložného prostoru. Díky zásuvkám budete mít přehled, kde co máte a vyhnete se tak zoufalému přehrabování. Za dvířky jsou elegantně uschovány police, které zajistí perfektní organizaci uvnitř komody. Dvířka i zásuvky jsou opatřeny systémem SOFT CLOSE, který se postará o jejich tiché dovírání. Na horní desce se budou vyjímat vaše dekorace, či květiny, které celou místnost příjemně oživí a zútulní. Komoda RIAN zvládne být zajímavým solitérem, ale také součást kombinace s dalšími prvky ze stejnojmenné kolekce, která vytvoří z vašeho obývacího koutku či jídelny příjemné místo. Velmi žádaný produkt Sconto Komoda RIAN dub/černá, šířka 95 cm máte možnost sehnat lehce tu na stránkách umístěný v rubrice komody! Připravili jsme zlevněné zboží z této známé sekce za nejlepší ceny!

Tento velmi oblíbený kus Sconto Komoda RIAN dub/černá, šířka 95 cm od značky se zárukou kvality Sconto lze koupit ještě dnes skutečně levně. Aktuálně za super cenu 7 999 Kč.