Sconto Komoda RIAN dub/černá

Prosklená komoda RIAN vás okouzlí originálním vzhledem, který bude fungovat v tradičních i moderních interiérech. Nechává vyniknout výrazné... více informací »
Sconto Komoda RIAN dub/černá
Značka: Sconto
9 999 Kč13 199 Kč Sleva -24%
Do obchodu »
Prosklená komoda RIAN vás okouzlí originálním vzhledem, který bude fungovat v tradičních i moderních interiérech. Nechává vyniknout výrazné...

Prosklená komoda RIAN vás okouzlí originálním vzhledem, který bude fungovat v tradičních i moderních interiérech. Nechává vyniknout výrazné kresbě dřeva a v kombinaci s unikátní lištou z přírodního masivního dřeva vnese do interiéru kus přírody. Tento unikátní dřevěný prvek v ručním, hrubém zpracování se může lišit ve struktuře a barvě od uvedené fotografie. Toto však není vadou produktu a nemá vliv na trvanlivost a funkčnost. Kombinace plných a prosklených dvířek poskytuje dostatek členěného úložného prostoru. V proskleném prostoru se bude vyjímat elegantní nádobí, sklenice nebo rodinné suvenýry. Dvířka jsou opatřena systémem SOFT CLOSE, který se postará o jejich tiché dovírání. S komodou RIAN dovedete snadno váš obývák či jídelnu k dokonalosti. Vysoce kvalitní produkt Sconto Komoda RIAN dub/černá můžete pořídit právě zde tady na stránkách v sekci komody. Nyní si můžete koupit akční produkty z naší rubriky za outletovou cenu!

Tento levný kus Sconto Komoda RIAN dub/černá originál od výrobce Sconto seženete nyní ve výhodné akci. Momentálně k dispozici za 9 999 Kč.