Sconto Komoda SAGA 3 dub sonoma/bílá

Tohle sem a toto tam, kam to všechno dám? Je vám to povědomé? Kombinovaná komoda SAGA 3 má pro vás řešení. Poskytne vám dostatek krytého... více informací »
Sconto Komoda SAGA 3 dub sonoma/bílá
Značka: Sconto
3 199 Kč4 999 Kč Sleva -36%
Do obchodu »
Tohle sem a toto tam, kam to všechno dám? Je vám to povědomé? Kombinovaná komoda SAGA 3 má pro vás řešení. Poskytne vám dostatek krytého...

Tohle sem a toto tam, kam to všechno dám? Je vám to povědomé? Kombinovaná komoda SAGA 3 má pro vás řešení. Poskytne vám dostatek krytého úložného prostoru. Krom zásuvek budete mít k dispozici i odkládací police, které jsou pěkně schované za dvířky, a tak zde lehce uklidíte vše, co nechcete mít na očích, ale rozhodně po ruce. Praktické, vyfrézované úchyty oceníte nejen v případě, že se rozhodnete ji umístit do dětského pokoje. Komoda SAGA 3 je všestranná a díky použitému materiálu také nenáročná na údržbu. Ať už ji umístíte kamkoli, můžete se spolehnout na její funkčnost. Pro lepší stabilitu doporučujeme komodu připevnit ke zdi.
Super produkt Sconto Komoda SAGA 3 dub sonoma/bílá můžete dostat právě tady na našich stránkách v oblíbené sekci komody! Nyní najdete unikátní zboží z této oblíbené kategorie za nejnižší cenu!

Tento velmi oblíbený výrobek Sconto Komoda SAGA 3 dub sonoma/bílá od spolehlivého výrobce Sconto máte možnost koupit na našich stránkách teď trvale výhodně. Aktuálně za super cenu 3 199 Kč.