Sconto Komoda SAGA MINI dub sonoma/bílá

Vysoce kvalitní produkt můžete nakoupit přímo tady na stránkách v oblíbené sekci komody. Nyní si můžete koupit ostatní produkty ve zmiňované... více informací »
Sconto Komoda SAGA MINI dub sonoma/bílá
Značka: Sconto
1 999 Kč3 299 Kč Sleva -39%
Do obchodu »
Vysoce kvalitní produkt můžete nakoupit přímo tady na stránkách v oblíbené sekci komody. Nyní si můžete koupit ostatní produkty ve zmiňované...

Vysoce kvalitní produkt můžete nakoupit přímo tady na stránkách v oblíbené sekci komody. Nyní si můžete koupit ostatní produkty ve zmiňované kategorii za výborné peníze!
Skoncujte s nepořádkem a dopřejte vašim věcem důstojné místo pro uložení. Díky zásuvkové komodě SAGA MINI budete mít přehled o tom, co kde máte a vyhnete se tak zoufalému věčnému hledání. Praktické, vyfrézované úchyty oceníte nejen v případě, že se rozhodnete ji umístit do dětského pokoje. Nikde nic netrčí a tak můžete komodu umístit i do sebemenšího koutku. Pro lepší stabilitu doporučujeme komodu připevnit ke zdi. Komoda je osazena příchytkou pro upevnění ke zdi. Komoda SAGA MINI je nenáročná na údržbu a snadno čistitelná. Díky univerzálnímu barevnému provedení zapadne téměř do každého interiéru.

Kvalitní a levný kousek Sconto Komoda SAGA MINI dub sonoma/bílá od značky s dlouholetou tradicí Sconto jednoduše najdete u nás teď za mimořádně nízkou cenu. Výhodně teď u nás za 1 999 Kč.