Sconto Komoda THESSA 3 šedá vysoký lesk

Komoda THESSA 3 kombinuje moderní design s funkčnímií prvky a najde uplatnění prakticky v každém pokoji. Kombinace neutrální šedé ve vysokém lesku... více informací »
Sconto Komoda THESSA 3 šedá vysoký lesk
Značka: Sconto
8 299 Kč10 999 Kč Sleva -24%
Do obchodu »
Komoda THESSA 3 kombinuje moderní design s funkčnímií prvky a najde uplatnění prakticky v každém pokoji. Kombinace neutrální šedé ve vysokém lesku...

Komoda THESSA 3 kombinuje moderní design s funkčnímií prvky a najde uplatnění prakticky v každém pokoji. Kombinace neutrální šedé ve vysokém lesku a bezúchytkového řešení dvířek působí futuristicky a bude se vyjímat v moderním interiéru. Za dvířky schované police poskytnou úložný prostor pro knihy, oblečení i dekorace. Komoda THESSA 3 může být originálním solitérem, ale součást sestavy. S pomocí dalších komod stejné série lze vytvořit vlastní kombinaci, která bude vašemu domovu slušet. Akční a ve slevě produkt Sconto Komoda THESSA 3 šedá vysoký lesk můžete pořídit snadno tady na našich stránkách umístěný v rubrice komody. Prozkoumejte ještě jiné produkty ve zmíněné kategorii za výborné peníze.

Tento žádaný produkt Sconto Komoda THESSA 3 šedá vysoký lesk od značky s dlouholetou historií Sconto máte možnost najít tady nyní se slevou. Nyní pořídíte za super cenu 8 299 Kč.