Sconto Komoda TREND dub artisan/šedá

Komoda TREND je moderním řešením úložného prostoru v jednoduchém stylu, která může být zajímavým a praktickým kusem nábytku sama o sobě nebo... více informací »
Sconto Komoda TREND dub artisan/šedá
Značka: Sconto
7 999 Kč19 399 Kč Sleva -58%
Do obchodu »
Komoda TREND je moderním řešením úložného prostoru v jednoduchém stylu, která může být zajímavým a praktickým kusem nábytku sama o sobě nebo...

Komoda TREND je moderním řešením úložného prostoru v jednoduchém stylu, která může být zajímavým a praktickým kusem nábytku sama o sobě nebo ideálním doplňujícím elementem k obývací stěně TREND. Krytý úložný prostor se skládá ze 2 zásuvek a 3 otočných dvířek, kde se za každými z nich nachází police. Prostřední dvířka jsou z části vyrobeny z masivu a skleněné části, která poslouží k vystavení dekorací. Součástí je také LED osvětlení, které zvýrazňuje právě prostor za sklem. Kvalitní materiál je nenáročný na údržbu. Snadná a rychlá montáž.
Tento akční produkt Sconto Komoda TREND dub lze pořídit bez problémů tu na našem webu v populární rubrice komody! Nyní si můžete koupit kvalitní produkty z naší kategorie ve výprodejové akci!

Super produkt Sconto Komoda TREND dub artisan/šedá od společnosti s úžasnou pověstí Sconto máte možnost najít zde teď skutečně levně. Zboží pořídíte teď u nás za 7 999 Kč.