Sconto Komoda ZINGARO bílá/šedá

Hledáte kus nábytku, který vám poskytne odkládací i krytý úložný prostor a ještě k tomu bude ozdobou pokoje? Prostorná, kombinovaná komoda... více informací »
Sconto Komoda ZINGARO bílá/šedá
Značka: Sconto
5 199 Kč6 799 Kč Sleva -23%
Do obchodu »
Hledáte kus nábytku, který vám poskytne odkládací i krytý úložný prostor a ještě k tomu bude ozdobou pokoje? Prostorná, kombinovaná komoda...

Hledáte kus nábytku, který vám poskytne odkládací i krytý úložný prostor a ještě k tomu bude ozdobou pokoje? Prostorná, kombinovaná komoda ZINGARO tou správnou volbou. Díky rozličnému odkládacímu prostoru budete mít přehled, kde co máte a vyhnete se tak zoufalému přehrabování ve věcech naházených bez ladu a skladu. Krom zásuvek budete mít k dispozici i odkládací police, které jsou pěkně schované za dvířky, a tak zde lehce uklidíte vše, co nechcete mít na očích, ale rozhodně po ruce. Komoda ZINGARO v kombinaci s dalšími elementy stejnojmenné kolekce vytvoří snadno interiér v jednotném designu.
Hodně povedený produkt Sconto Komoda ZINGARO bílá/šedá lze koupit aktuálně na stránkách v oblíbené rubrice komody! Najděte si nové kusy ve zmíněné sekci v bezva akci.

Neodolatelný kus Sconto Komoda ZINGARO bílá/šedá od top výrobce Sconto jde získat tady teď právě za báječnou cenu! Aktuálně v akci za 5 199 Kč.