Sconto Konferenční stolek IVONA bílá, rozkládací 114-144 cm

Elegantní konferenční stolek IVONA je vyroben z kvalitního lamina a MDF. Stabilní konstrukce, středová noha je pevně připevněna k soklové desce. V... více informací »
Sconto Konferenční stolek IVONA bílá
Značka: Sconto
4 899 Kč6 499 Kč Sleva -24%
Do obchodu »
Elegantní konferenční stolek IVONA je vyroben z kvalitního lamina a MDF. Stabilní konstrukce, středová noha je pevně připevněna k soklové desce. V...

Elegantní konferenční stolek IVONA je vyroben z kvalitního lamina a MDF. Stabilní konstrukce, středová noha je pevně připevněna k soklové desce. V oblasti středové nohy si můžete zároveň během montáže individuálně zvolit barevné provedení lišty – v bílé barvě nebo v dekoru wenge. V případě potřeby můžete stůl rozložit až do šířky 144 cm. Užijte si společně strávené chvilky během posezení v kruhu rodinném anebo jen tak při příjemném setkání s přáteli. Laminovaný materiál díky snadné údržbě a svým odolným vlastnostem zajistí dlouhou životnost stolku.
Exkluzivní produkt Sconto Konferenční stolek IVONA bílá, rozkládací 114-144 jde získat snadno u nás ve známé sekci konferenční stolky! Připravili jsme pro vás akční kousky z této oblíbené rubriky za mimořádně nízkou cenu!

Unikátní a žádaný výrobek Sconto Konferenční stolek IVONA bílá, rozkládací 114-144 cm od dodavatele zboží Sconto dostanete momentálně v naši nabídce za outletovou cenu! Nabídky již od 4 899 Kč.