Sconto Konferenční stolek RIAN dub/černá

Povedený produkt Sconto Konferenční stolek RIAN dub/černá máte možnost koupit také tady a teď na našem webu zařazený v kategorii konferenční... více informací »
Sconto Konferenční stolek RIAN dub/černá
Značka: Sconto
4 899 Kč6 449 Kč Sleva -24%
Do obchodu »
Povedený produkt Sconto Konferenční stolek RIAN dub/černá máte možnost koupit také tady a teď na našem webu zařazený v kategorii konferenční...

Povedený produkt Sconto Konferenční stolek RIAN dub/černá máte možnost koupit také tady a teď na našem webu zařazený v kategorii konferenční stolky. Podívejte se na akční produkty z této známé rubriky za internetové ceny!
Upřednostňujete moderní styl v přírodním provedení? Pak je konferenční stolek RIAN pro vás ta správná volba. Výrazná kresba dekoru dubu s černými prvky vytváří jedinečný vzhled s nádechem luxusu. Určitě oceníte i možnost snadného rozložení v případě většího pohoštění pro vaši rodinnou oslavu, nebo přátelé. Tento jedinečný kus nábytku je vytvořen z kvalitního laminovaného dřevěného materiálu vyznačujícího se nenáročnou údržbou. Konferenční stolek RIAN snadno zapadne do již zařízené moderní domácnosti anebo v kombinaci s dalšími elementy dokáže vytvořit jedinečný designový celek.

Hodně oblíbený produkt Sconto Konferenční stolek RIAN dub/černá od výrobce s dlouholetou historií Sconto můžete pořídit na našich stránkách pořád výhodně! Ve skvělé akci za 4 899 Kč.