Sconto Konferenční stolek TUCSON 2 akácie

Nechte do svého domova vstoupit kousek přírody pomocí konferenčního stolku TUCSON. Nabízí vám dvě odkládací plochy vsazené do kovového rámu... více informací »
Sconto Konferenční stolek TUCSON 2 akácie
Značka: Sconto
6 499 Kč8 399 Kč Sleva -22%
Do obchodu »
Nechte do svého domova vstoupit kousek přírody pomocí konferenčního stolku TUCSON. Nabízí vám dvě odkládací plochy vsazené do kovového rámu...

Nechte do svého domova vstoupit kousek přírody pomocí konferenčního stolku TUCSON. Nabízí vám dvě odkládací plochy vsazené do kovového rámu vytvářející prostý industriální styl. Materiálem není nic jiného než nádherné akáciové dřevo s načervenalou kresbou a strukturou. Desky jsou hrubě opracované s ponechanými povrchovými vadami, což má za následek, že se liší kus od kusu. Toto dřevo se vyznačuje vysokou pevností, odolností i pružností a při správném zacházení, také dlouhověkostí. Kovový rám je přizpůsobený dřevu, a proto je opatřen patinou a poté přelakován do antracitového odstínu. Stolek TUCSON bude zajisté právoplatným a nepostradatelným parťákem k pohovce či křeslu, který poskytne místo k odložení nápoje, knihy i časopisu a ještě k tomu dotvoří jedinečnou atmosféru obýváku. Tento velmi žádaný produkt je k získání snadno tu na našich stránkách zařazený v kategorii konferenční stolky! Připravili jsme pro vás ještě další produkty ve zmiňované rubrice snadno online!

Tento designový produkt Sconto Konferenční stolek TUCSON 2 akácie od výrobce Sconto pohodlně nakoupíte tady a teď právě za extra cenu! Nabídky již od 6 499 Kč.