Sconto Konferenční stolek TUCSON akácie/kov

Vyznáváte přírodní design? Možná najdete zalíbení v konferenčním stolku TUCSON. Kombinace masivního dřeva a kovu nikdy nezklame. Stolek nabízí... více informací »
Sconto Konferenční stolek TUCSON akácie/kov
Značka: Sconto
6 499 Kč8 349 Kč Sleva -22%
Do obchodu »
Vyznáváte přírodní design? Možná najdete zalíbení v konferenčním stolku TUCSON. Kombinace masivního dřeva a kovu nikdy nezklame. Stolek nabízí...

Vyznáváte přírodní design? Možná najdete zalíbení v konferenčním stolku TUCSON. Kombinace masivního dřeva a kovu nikdy nezklame. Stolek nabízí dostatek odkládacího místa díky horní desce, jedné zásuvce a spodní polici. Jeho základnou jsou kovové nožky ve tvaru „U“ s lakovaným povrchem a ponechanou patinou. Korpus stolku je z akáciového dřeva v hrubém ručním zpracování s ponecháním krásné přírodní kresby i struktury a přirozenými vadami. Díky tomu je každý kus jedinečný a může se lehce lišit také od produktové fotografie. Ve slevě tento produkt můžete nakoupit aktuálně na našich stránkách umístěný v rubrice konferenční stolky! Získejte zlevněné produkty ve zmíněné sekci jednoduše online.

Ve slevě produkt Sconto Konferenční stolek TUCSON akácie/kov od našeho výrobce Sconto snadno seženete v naší internetové nabídce v bezva akci! Aktuálně výhodně za 6 499 Kč.