Sconto Koupelnová skříňka CALENCIA antracitová

Ať už je vaše koupelna prostorná nebo ne, místo pro úzkou koupelnovou skříňku CALENCIA najdete vždycky. Skříňka vyřeší úložný prostor i v... více informací »
Sconto Koupelnová skříňka CALENCIA antracitová
Značka: Sconto
3 299 Kč4 599 Kč Sleva -28%
Do obchodu »
Ať už je vaše koupelna prostorná nebo ne, místo pro úzkou koupelnovou skříňku CALENCIA najdete vždycky. Skříňka vyřeší úložný prostor i v...

Ať už je vaše koupelna prostorná nebo ne, místo pro úzkou koupelnovou skříňku CALENCIA najdete vždycky. Skříňka vyřeší úložný prostor i v úzkých a těsných prostorech, které by jinak zůstaly nevyužity, jako je například oddělená místnost pro toaletu. Vejdou se do ní ty nejnutnější čisticí prostředky, ručníky, toaletní papír a ještě něco málo navíc. Disponuje velmi dobře rozčleněným úložným prostorem. Kromě zásuvky a prostoru pod horním vyklápěcím víkem, nabízí také plně výsuvný regál s praktickými teleskopickými pojezdy. S multifunkční skříňkou CALENCIA můžete dopřát své koupelně či toaletě luxus vypadat stále upraveně.
Unikátní a oblíbený produkt Sconto Koupelnová skříňka CALENCIA lze pořídit rovnou na našich stránkách zařazený v sekci koupelnové skříňky! Nyní si můžete koupit jiné kousky z této známé rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Super výrobek Sconto Koupelnová skříňka CALENCIA antracitová od výrobce s dobrým jménem Sconto lze koupit v aktuální nabídce extra výhodně. V akci za cenu 3 299 Kč.