Sconto Koupelnová skříňka CALENCIA dub

Ať už je vaše koupelna prostorná nebo ne, místo pro úzkou koupelnovou skříňku CALENCIA najdete vždycky. Skříňka vyřeší úložný prostor i v... více informací »
Sconto Koupelnová skříňka CALENCIA dub
Značka: Sconto
3 299 Kč4 599 Kč Sleva -28%
Do obchodu »
Ať už je vaše koupelna prostorná nebo ne, místo pro úzkou koupelnovou skříňku CALENCIA najdete vždycky. Skříňka vyřeší úložný prostor i v...

Ať už je vaše koupelna prostorná nebo ne, místo pro úzkou koupelnovou skříňku CALENCIA najdete vždycky. Skříňka vyřeší úložný prostor i v úzkých a těsných prostorech, které by jinak zůstaly nevyužity, jako je například oddělená místnost pro toaletu. Vejdou se do ní ty nejnutnější čisticí prostředky, ručníky, toaletní papír a ještě něco málo navíc. Disponuje velmi dobře rozčleněným úložným prostorem. Kromě zásuvky a prostoru pod horním vyklápěcím víkem, nabízí také plně výsuvný regál s praktickými teleskopickými pojezdy. S multifunkční skříňkou CALENCIA můžete dopřát své koupelně či toaletě luxus vypadat stále upraveně.
Zlevněný výrobek lze koupit pohodlně tady na stránkách ve známé kategorii koupelnové skříňky! Připravili jsme pro vás ještě podobné zboží z této kategorie za super ceny!

Kvalitní a levný kus Sconto Koupelnová skříňka CALENCIA dub od našeho výrobce Sconto snadno najdete tady nyní ve výprodejové akci! Levně za 3 299 Kč.