Sconto Křeslo MIKAEL šedobéžová

Hledáte křeslo, které bude nejen pohodlné, ale také dostatečně reprezentativní? Elegantní křeslo MIKAEL vnese do vašeho domova prvky... více informací »
Sconto Křeslo MIKAEL šedobéžová
Značka: Sconto
3 999 Kč
Do obchodu »
Hledáte křeslo, které bude nejen pohodlné, ale také dostatečně reprezentativní? Elegantní křeslo MIKAEL vnese do vašeho domova prvky...

Hledáte křeslo, které bude nejen pohodlné, ale také dostatečně reprezentativní? Elegantní křeslo MIKAEL vnese do vašeho domova prvky skandinávského stylu a pověstnou útulnost. Pohodlnou pěnovou výplň doplňují nožky z masivního kaučukovníku, které křeslu dodávají vysokou stabilitu. V kombinaci s pohovkou MIKAEL získáte prostor na sezení pro více osob, který můžete kdykoli rozčlenit podle potřeby.
Ve slevě kus máte možnost získat právě tu na našem webu v populární rubrice křesla! Nyní můžete získat ještě podobné produkty z této oblíbené sekce za outletovou cenu.

Velmi žádaný výrobek Sconto Křeslo MIKAEL šedobéžová od společnosti s výborným jménem Sconto dostanete zde teď právě extra se slevou! Aktuálně za super cenu 3 999 Kč.