Sconto Lavice/botník HALTON bílá

Unikátní produkt Sconto Lavice/botník HALTON bílá je k sehnání bezstarostně tady na našich stránkách zařazený v rubrice křesla a sezení!... více informací »
Sconto Lavice/botník HALTON bílá
Značka: Sconto
1 999 Kč
Do obchodu »
Unikátní produkt Sconto Lavice/botník HALTON bílá je k sehnání bezstarostně tady na našich stránkách zařazený v rubrice křesla a sezení!...

Unikátní produkt Sconto Lavice/botník HALTON bílá je k sehnání bezstarostně tady na našich stránkách zařazený v rubrice křesla a sezení! Najděte si parádní produkty z naší kategorie snadno online. Jednoduchost, která skvěle funguje, taková je lavice HALTON. Potřebujete-li na malém prostoru vyřešit sezení při obouvání a oceníte-li i dodatečný úložný prostor, pak je lavice s úložným prostorem na boty tím pravým řešením. Lavice poskytne úložný prostor až 6 párům bot a polstrovaný sedák ze syntetické kůže zajistí dokonalé pohodlí při sezení. Botník HALTON se sedákem je bezpochyby užitečným pomocníkem v domácnosti a své uplatnění najde nejen v předsíni, ale například i v pokoji pro hosty.

Hodně prodávaný produkt Sconto Lavice/botník HALTON bílá od našeho předního výrobce Sconto jde sehnat u nás právě ve výprodejové akci! Výhodně za skvělou cenu 1 999 Kč.