Sconto Ložnicová sestava CHASE bílá

Ložnicový nábytkový program CHASE je inspirovaný nádechem venkovského stylu, díky kterému snadno vytvoříte útulnou ložnici. Decentní mosazné... více informací »
Sconto Ložnicová sestava CHASE bílá
Značka: Sconto
24 499 Kč33 499 Kč Sleva -26%
Do obchodu »
Ložnicový nábytkový program CHASE je inspirovaný nádechem venkovského stylu, díky kterému snadno vytvoříte útulnou ložnici. Decentní mosazné...

Ložnicový nábytkový program CHASE je inspirovaný nádechem venkovského stylu, díky kterému snadno vytvoříte útulnou ložnici. Decentní mosazné úchytky spolu s příjemným odstínem bílé barvy propůjčují každému kusu nábytku neutrální a lehký vzhled. Ložnicová sestava CHASE se sestává z šatní skříně o šířce 180 cm, postele s lůžkem o rozměru 180 x 200 cm a 2 nočních stolků se 2 zásuvkami. Šatní skříň o hloubce 58 cm, má vnitřní úložný prostor rozdělen do dvou stejně velkých hlavních bloků, kdy se v každém z nich nachází šatní tyč a nad ní vložená jedna police. Dvoulůžková postel s pevným stabilním rámem se 4 nohami a čelem ve standardní výšce 85 cm. Pro tuto postel je vhodný speciální zesílený rošt, který naleznete v naší nabídce roštů. Celková konstrukce postele je podpořena středovou latí s výškově nastavitelnou nohou uprostřed, snáze se tak přizpůsobí výšce matrace spolu s roštem, které také bezstarostně vyberete v naší nabídce a které tak budou nejlépe odpovídat vašim individuálním potřebám. Noční stolek je praktickým doplňkem k posteli, jehož úložný prostor se skládá ze 2 zásuvek a stabilita je podpořena 4 nožkami. Celá sestava je vyrobena z laminovaného dřevěného materiálu, který je snadný na údržbu. Snadná a rychlá montáž.

Velmi oblíbený produkt Sconto Ložnicová sestava CHASE bílá od společnosti s výborným jménem Sconto získáte zrovna dnes ve výprodejové akci. Teď za akční cenu 24 499 Kč.