Sconto Křeslo MANCHESTER vínová

Elegantní, čalouněné křeslo MANCHESTER v tradičním anglickém stylu zvaného Chesterfield vás okouzlí na první pohled. **Nízké opěradlo s... více informací »
Sconto Křeslo MANCHESTER vínová
Značka: Sconto
15 999 Kč20 499 Kč Sleva -21%
Do obchodu »
Elegantní, čalouněné křeslo MANCHESTER v tradičním anglickém stylu zvaného Chesterfield vás okouzlí na první pohled. **Nízké opěradlo s...

Elegantní, čalouněné křeslo MANCHESTER v tradičním anglickém stylu zvaného Chesterfield vás okouzlí na první pohled. **Nízké opěradlo s klasickým všívaným knoflíkem** a měkké, silně polstrované sedáky poskytují komfortní sezení a přímo vás svádí k relaxaci. Díky **potahu sametového vzhledu** se budete cítit v křesle přímo královsky. Tato anglická klasika se snadno udržuje a vypadá skvěle v moderním i klasickém interiéru. A v kombinaci s pohovkou MANCHESTER si vytvoříte ve vašem obýváku luxusní oázu pohodlí a klidu v jednotném designu.

Tento nejprodávanější kousek Sconto Křeslo MANCHESTER vínová od spolehlivého výrobce Sconto můžete získat v naší nabídce za skvělou cenu! K sehnání zrovna v akci za 15 999 Kč.