Sconto Matrace COLOR DREAMS NEW růžová, 120×200 cm

Ortopedická pěnová matrace COLOR DREAMS NEW je speciálně navržena pro děti a dorost. Jednotlivé strany matrace se sice vyznačují rozdílnou tuhostí,... více informací »
Sconto Matrace COLOR DREAMS NEW růžová
Značka: Sconto
5 499 Kč7 499 Kč Sleva -26%
Do obchodu »
Ortopedická pěnová matrace COLOR DREAMS NEW je speciálně navržena pro děti a dorost. Jednotlivé strany matrace se sice vyznačují rozdílnou tuhostí,...

Ortopedická pěnová matrace COLOR DREAMS NEW je speciálně navržena pro děti a dorost. Jednotlivé strany matrace se sice vyznačují rozdílnou tuhostí, obě však disponují stejnou 7zónovou anatomickou profilací různých tvarů, která celkově přispívá nejen k aktivní cirkulaci vzduchu, ale také se lépe přizpůsobí jednotlivým partiím těla. Sendvičové jádro matrace se skládá celkem ze tří vrstev. Středová vrstva je vyrobena z kvalitní studené pěny Flexifoam®, která dodává matraci přirozenou tuhost a pružnost současně. Bílá strana pěny Flexifoam® RELAX SOFT se vyznačuje nižší tuhostí s doporučenou nosností do 90 kg. Je určena pro uživatele od 3 do 14 let. Oranžová strana pěny Flexifoam® RELAX HARD se vyznačuje vyšší tuhostí s doporučenou nosností do 130 kg. Je určena pro uživatele od 15 let. Na údržbu nenáročný a hygienický potah s dutými vlákny lze díky zipu a dvoudílné konstrukci snadno sejmout a prát při teplotě 60 °C. V naší nabídce si vyberete z dalších barevných variant potahů matrace COLOR DREAMS NEW, záleží na vás, kterou si zamilujete. Matrace vhodná pro rošty laťkové, lamelové a zároveň polohovatelné mechanicky i elektricky. Zaujala vás tato matrace, ale potřebovali byste jiný rozměr, než jaký vidíte v nabídce? V obchodních domech SCONTO si můžete objednat na míru takovou, která bude odpovídat přímo vašim požadavkům. Kompletní nabídku rozměrů naleznete v „Typovém plánu“, který se nachází níže v sekci „Ke stažení“.
Žádaný produkt Sconto Matrace COLOR DREAMS NEW růžová, 120×200 cm můžete najít taky tady u nás umístěný v rubrice matrace. Máme pro vás unikátní zboží z této známé kategorie za příznivou cenu! Přední dodavatel Sconto má ve stále nabídkce top zboží Podívejte se sami. To ovšem není všechno, u nás toho najdete mnohem více. Prozkoumejte u nás další skvělé zboží značky Sconto. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento nejprodávanější kousek Sconto Matrace COLOR DREAMS NEW růžová, 120x200 cm od přední značky Sconto snadno získáte momentálně na našich stránkách ve výprodejové akci! Momentálně v akci za 5 499 Kč.