Sconto Matrace LUNA 100×200 cm

Často hledaný kousek Sconto Matrace LUNA 100x200 je k dostání mimo jiné tady na našich stránkách v sekci matrace. Nyní koupíte ostatní produkty z... více informací »
Sconto Matrace LUNA 100x200 cm
Značka: Sconto
11 499 Kč14 999 Kč Sleva -23%
Do obchodu »
Často hledaný kousek Sconto Matrace LUNA 100x200 je k dostání mimo jiné tady na našich stránkách v sekci matrace. Nyní koupíte ostatní produkty z...

Často hledaný kousek Sconto Matrace LUNA 100×200 je k dostání mimo jiné tady na našich stránkách v sekci matrace. Nyní koupíte ostatní produkty z naší kategorie na pár kliknutí!
Matrace LUNA je vyrobená ze 3 chytře zkombinovaných pěnových vrstev. Vrchní vrstva je tvořená viscoelastickou pěnou. Jedinečné vlastnosti VISCOELASTICKÉ PĚNY (známé těž jako líná pěna) jsou zárukou maximálního komfortu spánku. Díky své schopnosti reagovat na tlak a teplo se dokáže optimálně přizpůsobit tvaru lidského těla. Nedochází proto k narušení krevního oběhu a vzniku proleženin. Svalstvo je během spánku naprosto uvolněné, což přispívá k celkové relaxaci organismu. Střed jádra je tvořen pěnou ELIOCEL, která zaručuje pevnost a dobré kopírovací schopnosti matrace. Spodní speciální natahovací profil sestává z pěnových řezů, které jsou určené pro dokonalou fixaci a přizpůsobení se tvarům tělu. Matrace je vybavena snímatelným pratelným potahem. V potahu ALGUA jsou v mikrokapslích navázané výtažky z mořských řas Spirulina, které obsahují 11 přírodních vitamínů, 10 minerálů, 8 aminokyselin, 3 mastné kyseliny, beta-karoten, železo a množství aktioxidantů a proteinů. Během spánku dochází k uvolňování těchto látek s blahodárným účinkem na lidskou pokožku. Zaujala vás tato matrace, ale potřebovali byste jiný rozměr, než jaký vidíte v nabídce? V obchodních domech SCONTO si můžete objednat na míru takovou, která bude odpovídat přímo vašim požadavkům. Kompletní nabídku rozměrů naleznete v „Typovém plánu“, který se nachází níže v sekci „Ke stažení“.

Tento vynikající výrobek Sconto Matrace LUNA 100x200 cm od známé společnosti Sconto lze sehnat zde teď právě za nejnižší cenu. Produkt momentálně prodáváme za 11 499 Kč.