Sconto Matrace PALAU CLINIC 140×200 cm

Tento exkluzivní výrobek máte možnost pořídit právě tu na našich stránkách v rubrice matrace! Vyberte si podobné kusy z naší sekce na pár... více informací »
Sconto Matrace PALAU CLINIC 140x200 cm
Značka: Sconto
10 499 Kč14 999 Kč Sleva -30%
Do obchodu »
Tento exkluzivní výrobek máte možnost pořídit právě tu na našich stránkách v rubrice matrace! Vyberte si podobné kusy z naší sekce na pár...

Tento exkluzivní výrobek máte možnost pořídit právě tu na našich stránkách v rubrice matrace! Vyberte si podobné kusy z naší sekce na pár kliknutí! Matraci PALAU CLINIC doporučujeme uživatelům, kteří upřednostňují tužší komfort během spánku. Matrace je oboustranná s rozdílnou tuhostí. Uživatel si zvolí tvrdší nebo měkčí stranu pouhým otočením. Odolná středová vrstva je vyrobena ze studené pružné pěny Flexifoam® s vyšší objemovou hmotností. 7-zónová masážní 3D profilace podporuje prokrvení pokožky a celkovou úlevu svalů. Charakteristická je také mimořádně vysokou nosností a schopností zamezit tvorbě proleženin. Díky vynikajícím ortopedickým vlastnostem se matrace celkově postará o ideální podporu těla ve všech bodech. Modrá strana SOFT – je vyrobena z paměťové pěny, která se dokonale přizpůsobí. Růžová strana HARD – je vyrobena z pružné pěny Flexifoam®. Odolný termoregulační potah THERMO s přírodními vlákny TENCEL je opatřený klimatizační vrstvou dutého vlákna. Potah lze snadno sejmout díky zipu a dvoudílné konstrukci a následně prát při teplotě 60 °C. Doporučená nosnost je do 170 kg na lůžko. Matrace vhodná pro rošty laťkové, lamelové a zároveň polohovatelné mechanicky i elektricky. Zaujala vás tato matrace, ale potřebovali byste jiný rozměr, než jaký vidíte v nabídce? V obchodních domech SCONTO si můžete objednat na míru takovou, která bude odpovídat přímo vašim požadavkům. Kompletní nabídku rozměrů naleznete v „Typovém plánu“, který se nachází níže v sekci „Ke stažení“.

Ve slevě tento produkt Sconto Matrace PALAU CLINIC 140x200 cm od oblíbené značky Sconto snadno můžete sehnat právě teď v naší nabídce za výhodnou cenu. Levně za cenu 10 499 Kč.