Sconto Matrace PALAU NEW 80×195 cm

Hodně oblíbený výrobek Sconto Matrace PALAU NEW 80x195 můžete pořídit právě tady na stránkách v oblíbené sekci matrace. Nyní si můžete koupit... více informací »
Sconto Matrace PALAU NEW 80x195 cm
Značka: Sconto
4 999 Kč6 999 Kč Sleva -28%
Do obchodu »
Hodně oblíbený výrobek Sconto Matrace PALAU NEW 80x195 můžete pořídit právě tady na stránkách v oblíbené sekci matrace. Nyní si můžete koupit...

Hodně oblíbený výrobek Sconto Matrace PALAU NEW 80×195 můžete pořídit právě tady na stránkách v oblíbené sekci matrace. Nyní si můžete koupit zlevněné produkty ve zmiňované kategorii za super ceny!
Matraci PALAU NEW doporučujeme uživatelům, kteří upřednostňují tužší komfort během spánku. Matrace je oboustranná s rozdílnou tuhostí. Uživatel si zvolí tvrdší nebo měkčí stranu pouhým otočením. Tuhý střed jádra matrace je vyroben ze studené pěny Flexifoam®. 7-zónová masážní profilace na obou ložných plochách podporuje prokrvení pokožky a celkovou úlevu svalů. Modrá strana SOFT – je vyrobena z paměťové pěny, která se dokonale přizpůsobí. Růžová strana HARD – je vyrobena z pružné pěny Flexifoam®, která se díky vynikajícím ortopedickým vlastnostem postará o ideální podporu celého těla. Odolný potah RELAXTIC je opatřený klimatizační vrstvou dutého vlákna. Potah lze snadno sejmout díky zipu a dvoudílné konstrukci a následně prát při teplotě 60 °C. Doporučená nosnost je do 170 kg na lůžko. Matrace vhodná pro rošty laťkové, lamelové a zároveň polohovatelné mechanicky i elektricky. Zaujala vás tato matrace, ale potřebovali byste jiný rozměr, než jaký vidíte v nabídce? V obchodních domech SCONTO si můžete objednat na míru takovou, která bude odpovídat přímo vašim požadavkům. Kompletní nabídku rozměrů naleznete v „Typovém plánu“, který se nachází níže v sekci „Ke stažení“.

Neodolatelný kousek Sconto Matrace PALAU NEW 80x195 cm od přední značky Sconto snadno naleznete zrovna dnes napořád výhodně! Právě teď jen za 4 999 Kč.