Sconto Matrace RELAXTIC DREAMS NEW 100×200 cm

Ve slevě produkt Sconto Matrace RELAXTIC DREAMS NEW 100x200 lze sehnat snadno tu na webu umístěný v rubrice matrace. Nyní získáte oblíbené produkty ve... více informací »
Sconto Matrace RELAXTIC DREAMS NEW 100x200 cm
Značka: Sconto
3 999 Kč5 499 Kč Sleva -27%
Do obchodu »
Ve slevě produkt Sconto Matrace RELAXTIC DREAMS NEW 100x200 lze sehnat snadno tu na webu umístěný v rubrice matrace. Nyní získáte oblíbené produkty ve...

Ve slevě produkt Sconto Matrace RELAXTIC DREAMS NEW 100×200 lze sehnat snadno tu na webu umístěný v rubrice matrace. Nyní získáte oblíbené produkty ve zmiňované sekci za příznivou cenu.
Ortopedická pěnová matrace RELAXTIC DREAMS NEW je speciálně navržena pro děti a dorost. Jednotlivé strany matrace se sice vyznačují rozdílnou tuhostí, obě však disponují stejnou 7-zónovou anatomickou profilací různých tvarů, která celkově přispívá nejen k aktivní cirkulaci vzduchu, ale také se lépe přizpůsobí jednotlivým partiím těla. Sendvičové jádro matrace se skládá celkem ze tří vrstev. Středová vrstva je vyrobena z kvalitní studené pěny Flexifoam®, která dodává matraci přirozenou tuhost a pružnost současně. Bílá strana RELAX SOFT – pěna Flexifoam® se vyznačuje nižší střední tuhostí s doporučenou nosností do 90 kg. Je určena pro uživatele od 3 do 14 let. Oranžová strana RELAX HARD – pěna Flexifoam® se vyznačuje střední tuhostí s doporučenou nosností do 130 kg. Je určena pro uživatele od 15 let. Na údržbu nenáročný a hygienický potah s dutými vlákny lze díky zipu a dvoudílné konstrukci snadno sejmout a prát při teplotě 60 °C. Matrace vhodná pro rošty laťkové, lamelové a zároveň polohovatelné mechanicky i elektricky. Zaujala vás tato matrace, ale potřebovali byste jiný rozměr, než jaký vidíte v nabídce? V obchodních domech SCONTO si můžete objednat na míru takovou, která bude odpovídat přímo vašim požadavkům. Kompletní nabídku rozměrů naleznete v „Typovém plánu“, který se nachází níže v sekci „Ke stažení“.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Sconto Matrace RELAXTIC DREAMS NEW 100x200 cm od dodavatele zboží Sconto jednoduše můžete získat na našich stránkách teď právě za výhodné peníze. Výhodně za 3 999 Kč.