Sconto Matrace SATURN SUPER+ NEW 160×200 cm

Exkluzivní produkt Sconto Matrace SATURN SUPER+ NEW 160x200 cm je dostupný bezprostředně na našem webu v oblíbené rubrice matrace!... více informací »
Sconto Matrace SATURN SUPER+ NEW 160x200 cm
Značka: Sconto
8 699 Kč11 999 Kč Sleva -27%
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Exkluzivní produkt Sconto Matrace SATURN SUPER+ NEW 160×200 cm je dostupný bezprostředně na našem webu v oblíbené rubrice matrace! Nyní si můžete koupit ještě jiné produkty ze zmíněné rubriky za výborné peníze.
Matrace SATURN SUPER+ NEW bude vyhovovat především uživatelům, kteří upřednostňují tužší komfort během spánku. Zdravý odpočinek podpoří pánevní výztuhy z kokosových vláken a také 3D 7-zónový profil s masážní funkcí. Středová část matrace je vyrobena ze studené extra pružné pěny Flexifoam®. Díky své poddajnosti je matrace vhodná také pro mechanicky i motorem polohovatelné lamelové rošty, lze využít také na klasické rošty laťkové. Doporučená nosnost je do 135 kg na lůžko. Dvoudílný prošívaný potah RELAXTIC se zipem, lze snadno z matrace sejmout a následně vyprat na 60 °C. Zaujala vás tato matrace, ale potřebovali byste jiný rozměr, než jaký vidíte v nabídce? V obchodních domech SCONTO si můžete objednat na míru takovou, která bude odpovídat přímo vašim požadavkům. Kompletní nabídku rozměrů naleznete v „Typovém plánu“, který se nachází níže v sekci „Ke stažení“.