Sconto Matrace SATURN SUPER+ NEW 80×190 cm

Matrace SATURN SUPER+ NEW bude vyhovovat především uživatelům, kteří upřednostňují tužší komfort během spánku. Zdravý odpočinek podpoří... více informací »
Sconto Matrace SATURN SUPER+ NEW 80x190 cm
Značka: Sconto
4 699 Kč6 499 Kč Sleva -27%
Do obchodu »
Matrace SATURN SUPER+ NEW bude vyhovovat především uživatelům, kteří upřednostňují tužší komfort během spánku. Zdravý odpočinek podpoří...

Matrace SATURN SUPER+ NEW bude vyhovovat především uživatelům, kteří upřednostňují tužší komfort během spánku. Zdravý odpočinek podpoří pánevní výztuhy z kokosových vláken a také 3D 7-zónový profil s masážní funkcí. Středová část matrace je vyrobena ze studené extra pružné pěny Flexifoam®. Díky své poddajnosti je matrace vhodná také pro mechanicky i motorem polohovatelné lamelové rošty, lze využít také na klasické rošty laťkové. Doporučená nosnost je do 135 kg na lůžko. Dvoudílný prošívaný potah RELAXTIC se zipem, lze snadno z matrace sejmout a následně vyprat na 60 °C. Zaujala vás tato matrace, ale potřebovali byste jiný rozměr, než jaký vidíte v nabídce? V obchodních domech SCONTO si můžete objednat na míru takovou, která bude odpovídat přímo vašim požadavkům. Kompletní nabídku rozměrů naleznete v „Typovém plánu“, který se nachází níže v sekci „Ke stažení“. Hodně povedený produkt Sconto Matrace SATURN SUPER+ NEW 80×190 cm jde získat bez obtíží tady u nás v populární sekci matrace. Vyhledejte si parádní výrobky ze zmíněné rubriky za nejlepší ceny.

Zlevněný produkt Sconto Matrace SATURN SUPER+ NEW 80x190 cm od top výrobce Sconto můžete získat tady a teď právě za báječnou cenu! Právě teď jen za 4 699 Kč.