Sconto Matrace VISCO AIR NEW 100×200 cm

Tento nejprodávanější produkt lze koupit prostě tady na stránkách v oblíbené kategorii matrace! Nyní pořídíte akční zboží z této populární... více informací »
Sconto Matrace VISCO AIR NEW 100x200 cm
Značka: Sconto
2 799 Kč5 599 Kč Sleva -50%
Do obchodu »
Tento nejprodávanější produkt lze koupit prostě tady na stránkách v oblíbené kategorii matrace! Nyní pořídíte akční zboží z této populární...

Tento nejprodávanější produkt lze koupit prostě tady na stránkách v oblíbené kategorii matrace! Nyní pořídíte akční zboží z této populární rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu!
Sendvičové jádro matrace VISCO AIR NEW tvoří celkem 3 vrstvy. Středová vrstva je vyrobena ze studené pěny Flexifoam® s přirozenou tuhostí a pružností současně. Díky výborným ortopedickým vlastnostem se postará o kvalitní a zdravý odpočinek během vašeho spánku. Paměťová vrstva VISCO (zelená) se díky svým vlastnostem velmi dobře přizpůsobí proporcím lidského těla, kterému zároveň odlehčí díky 7-zónové masážní profilaci. Pružná vrstva FLEXI (oranžová) vytváří velmi dobrou oporu pro celé tělo, zvyšuje také cirkulaci vzduchu, zamezuje tak nadměrnému pocení. Vlnková 5-zónová profilace napomáhá celkově k omezení tlaku na části těla s vyšším zatížením, jako jsou bedra nebo ramena. Potah ALOE VERA s obsahem přírodního extraktu z Aloe Vera během používání uvolňuje specifické aroma s antialergickými a antiseptickými účinky. Prošívaný potah dutým vláknem je snímatelný a následně pratelný při teplotě 60 °C. Matrace vhodná pro rošty laťkové, lamelové pevné a zároveň polohovatelné mechanicky i elektricky. Zaujala vás tato matrace, ale potřebovali byste jiný rozměr, než jaký vidíte v nabídce? V obchodních domech SCONTO si můžete objednat na míru takovou, která bude odpovídat přímo vašim požadavkům. Kompletní nabídku rozměrů naleznete v „Typovém plánu“, který se nachází níže v sekci „Ke stažení“.

Tento levný produkt Sconto Matrace VISCO AIR NEW 100x200 cm od našeho známého výrobce Sconto seženete nyní za výprodejovou cenu! Aktuálně v akci od 2 799 Kč.