Sconto Pohovka MERLIN-SE šedá

Malá domácnost nebo studentský byt si žádá především multifunkčnost. A přesně taková je pohovka MERLIN-SE. Je připravena kdykoli uvítat hosty,... více informací »
Sconto Pohovka MERLIN-SE šedá
Značka: Sconto
17 999 Kč24 999 Kč Sleva -28%
Do obchodu »
Malá domácnost nebo studentský byt si žádá především multifunkčnost. A přesně taková je pohovka MERLIN-SE. Je připravena kdykoli uvítat hosty,...

Malá domácnost nebo studentský byt si žádá především multifunkčnost. A přesně taková je pohovka MERLIN-SE. Je připravena kdykoli uvítat hosty, vytvořit zázemí pro relaxaci s knihou i stát se komfortním lůžkem pro každodenní využití. Kvalitní jádro typu boxspring zajišťuje dokonalé pohodlí při sezení a ležení. Odnímatelné polštáře, které navíc můžete využít i pro spaní, vám umožní užívat si optimální pohodlí. Pohovka není určena k umístění do prostoru. Dřevěné nožky jistě oceníte i z praktické stránky. Prostor pod gaučem zůstává snadno dostupný a tak udržení pořádku pod pohovkou nezabere moc času. Rozkládací pohovka MERLIN-SE si vás získá svým nadčasovým vzhledem i praktickými funkcemi.

Tento výjimečný kus Sconto Pohovka MERLIN-SE šedá s osvědčenou značkou Sconto je k dispozici zrovna dneska napořád výhodně. V současnosti za 17 999 Kč.