Sconto Noční stolek GENEVIE bílá

Noční stolek GENEVIE je kombinace skandinávského a retro stylu. Díky pastelovým barvám a zaobleným rohům se nejlépe hodí do dětských pokojů, kde... více informací »
Sconto Noční stolek GENEVIE bílá
Značka: Sconto
2 799 Kč3 999 Kč Sleva -30%
Do obchodu »
Noční stolek GENEVIE je kombinace skandinávského a retro stylu. Díky pastelovým barvám a zaobleným rohům se nejlépe hodí do dětských pokojů, kde...

Noční stolek GENEVIE je kombinace skandinávského a retro stylu. Díky pastelovým barvám a zaobleným rohům se nejlépe hodí do dětských pokojů, kde se bude vyjímat hravě, ale i bezpečně. Diagonálně postavené nohy z dřevěného masivu podtrhují celkový styl a dodávají přírodní nádech. Dostatek úložného prostoru poskytne jedna zásuvka s knoflíkovou úchytkou. Noční stolek je vyroben z kvalitního MDF materiálu a je dostupný ve dvou barevných variantách. Snadná a rychlá montáž.
Žádaný produkt máte možnost najít snadno tu na stránkách v populární rubrice noční stolky! Získejte parádní produkty ze zmíněné kategorie za báječnou cenu!

Kvalitní a levný produkt Sconto Noční stolek GENEVIE bílá od výrobce se skvělou pověstí Sconto jde nakoupit na našich stránkách teď za skvělou cenu. Stojí teď u nás 2 799 Kč.