Sconto Noční stolek NATHAN bílá, 3 zásuvky

Noční stolek NATHAN se díky svému minimalistickému a neutrálnímu stylu hodí do jakéhokoliv interiéru. Úložný prostor stolku, s hloubkou 38 cm, je... více informací »
Sconto Noční stolek NATHAN bílá
Značka: Sconto
3 199 Kč4 499 Kč Sleva -28%
Do obchodu »
Noční stolek NATHAN se díky svému minimalistickému a neutrálnímu stylu hodí do jakéhokoliv interiéru. Úložný prostor stolku, s hloubkou 38 cm, je...

Noční stolek NATHAN se díky svému minimalistickému a neutrálnímu stylu hodí do jakéhokoliv interiéru. Úložný prostor stolku, s hloubkou 38 cm, je rozdělen do 3 zásuvek s úchyty pro snadnější manipulaci při otevírání. K celkové stabilitě přispívají 4 nohy. Materiálem je na údržbu nenáročné lamino. Doporučujeme jako doplněk k posteli NATHAN. Snadná a rychlá montáž. Tento unikátní produkt dostanete bezprostředně tady na našem webu zařazený v sekci noční stolky! Nyní si můžete koupit vyjímečné kousky z této známé rubriky v bezva akci!

Exkluzivní produkt Sconto Noční stolek NATHAN bílá, 3 zásuvky od skvělé a známé značky Sconto jednoduše můžete získat tady nyní za výhodnou cenu! Výhodně za 3 199 Kč.