Sconto Noční stolek ROCKWOOD bílá, 3 zásuvky

Noční stolek ROCKWOOD, inspirovaný tradičním skandinávským stylem, zútulní jakoukoliv ložnici. O tento tradiční útulný vzhled se postarají... více informací »
Sconto Noční stolek ROCKWOOD bílá
Značka: Sconto
1 699 Kč2 399 Kč Sleva -29%
Do obchodu »
Noční stolek ROCKWOOD, inspirovaný tradičním skandinávským stylem, zútulní jakoukoliv ložnici. O tento tradiční útulný vzhled se postarají...

Noční stolek ROCKWOOD, inspirovaný tradičním skandinávským stylem, zútulní jakoukoliv ložnici. O tento tradiční útulný vzhled se postarají zaoblené rohy a jemné dekorativní vzory. Tři zásuvky zase poskytují dostatek úložného prostoru. Pro jednoduchou manipulaci jsou zásuvky opatřeny kulatými úchytkami. Celou konstrukci podepírají čtyři nohy zdobené liniemi. Stolek ROCKWOOD je dostupný ve variantách z masivního dřeva nebo MDF materiálu.
Výjimečný produkt lze pořídit již dnes tady a teď na našich stránkách umístěný v rubrice noční stolky. Podívejte se na jiné zboží ve zmiňované sekci za výborné peníze!

Tento kvalitní a žádaný výrobek Sconto Noční stolek ROCKWOOD bílá, 3 zásuvky od výrobce s mnohaletou tradicí Sconto můžete pořídit tady nyní ve výhodné akci! Aktuálně za super cenu 1 699 Kč.